Media

Alta löydät paina kontakteja Byggma ASA ja kaikki merkit

Ota lehdistö ryhmä:
Geir Drangsland, konsernijohtajana  

Kännykkä +47 92 88 58 62   
E-posti: Geir.Drangsland@byggma.no

Ota paina Huntonit:
Divisioonien Knut Nilsen    
Kännykkä+47 48 27 31 76    
E-posti: knut.nilsen@byggma.no

 

Myyntijohtaja Halvor C. Olsen    
Kännykkä  +47 90 06 29 57 
E-posti: halvor.olsen@byggma.no

 

Tuotepäällikkö Kjell Torland    
Kännykkä +47 91 19 80 25    
E-posti: kjell.torland@byggma.no 

 

Ota paina  Forestia:
Toimitusjohtaja  Torodd Rande        
Kännikkä +47 41 60 80 99    
E-posti: torodd.rande@byggma.no

 

Tuotepäällikö  Oddvar Grønsberg
Mobil +47 91 75 67 17    
E-posti: oddvar.grønsberg@byggma.no

 

Myyntijohtaja Kristian Mikalsen    
Kännikkä +47 90 75 60 19    
E-posti: kristian.mikalsen@byggma.no

Ota Paina Belysning:
Toimitusjohtaja Tore Hansen        
Kännikkä+47 91 56 74 83    
E-posti: tore.hansen@byggma.no

 

Markkinointijohtaja Morten Jonassen
Kännikkä: +47 97 03 76 21
E-posti: morten.jonassen@byggma.no

Ota paina Uldal:
Tehtaanjohtaja Uldal Birkeland Atle Uldal        
Kännikkä +47 91 33 14 78    
E-posti: atle.uldal@byggma.no

 

Tehtannjohtaja Uldal Varhaug Tom Bratland

Kännäkkä  +47 91 60 37 28

E-posti: Tom.Bratland@byggma.no

 

Ota paina Masonite:

Johtaja Atle Arctander    
Kännäkkä+47 90 98 15 30    
E-posti: atle.arctander@byggma.no

Markkinointi:
Markkinointiipäällikkö Torunn Mangseth    
Kännäkkä +47 91 35 61 03    
E-posti: torunn.mangseth@byggma.no